Tweet |
YSK’nın takvimine göre adaylığı kamuoyuna duyurulan isimlerin listeleri teslim edildikten sonra, geçici aday listeleri 23 Şubat’ta ilan edildi. Süreç, kesin aday listelerinin 3 Mart’ta açıklanmasıyla tamamlanacak. Oy pusulalarının basılmasına da 3 Mart’ta başlanacak.
BULANIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI GEÇİCİ LİSTELERİ :
Adalet Kalkınma Partisi Yakup Kaya, Yeniden Refah Partisi Selahattin Turan, Halkların Demokratik Eşitlik Partisi DEM Aryan DOĞAN, Halkın Kurtuluş Partisi Kemal Bin, Bağımsız Türkiye Partisi Mustafa Hayri Tuğ, Gelecek Partisi Çetin Ergin, Cumhuriyet Halk Partisi Şemsettin Onuler, Hür Dava Partisi İkram Aydın, Demokrasi ve Atılım Partisi Mehmet Yeğit, Saadet Partisi Kemal İndiç, Bağımsız Mehmet Baloğulları bulanık belediye Başkan seçimi için geçici listeler askıya çıktı.
ELMAKAYA BELDESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ :
Adalet Ve Kalkınma Partisi: Mehmet Emin Yıldırım, Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi (Dem ): İsmail Dünder, Milliyetçi Hareket Partisi: Bülent Oğan, Saadet Partisi : Kemaleddin Keleşoğlu
ERENTEPE BELDESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ:
Adalet Ve Kalkınma Partisi: Hüseyin Haydaroğulları, Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi (Dem) : Süleyman Aygün, Saadet Partisi: Muhammet Teoman Şimşek
RÜSTEMGEDİK BELDESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ:
Adalet Ve Kalkınma Partisi: Fikret Hamarat, Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi Dem: Fevzi Aris, Cumhuriyet Halk Partisi: Aykan Artuğral, Milliyetçi Hareket Partisi: Doğukan Tekin, Demokrasi Ve Atılım Partisi: Abid Özdemir, Saadet Partisi: Muhammed Yusuf Aydın, Bağımsız: FARUK AYDİN,BAĞIMSIZ: BİLAL AYDIN
SARIPINAR BELDESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ:
Adalet Ve Kalkınma Partisi : Gıyasettin Kaya, İyi Parti: Necmettin Yolcu, Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi Dem : Nurettin Yünaçtı, Cumhuriyet Halk Partisi: Alaatin Çevik, Milliyetçi Hareket Partisi: Oktay Deniz, DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ : Maşuk Ataş, Saadet Partisi : Melih Şahin
UZGÖRÜR BELDESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ :
Adalet Ve Kalkınma Partisi : Ayetullah Gündoğdu, YENİDEN REFAH PARTİSİ: Celal Yılmaz, Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi DEM: Tuncer Gündoğdu
Cumhuriyet Halk Partisi : Abdulbari Gündoğdu, Milliyetçi Hareket Partisi : Enver Yağmur, Demokrasi Ve Atılım Partisi : Miras Arslan, Saadet Partisi : Sümeyya Nur Işık
YONCALI BELDESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ:
Adalet Ve Kalkınma Partisi: Sami Özdemir, Yeniden Refah Partisi: Fehim Kaya
Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi DEM: Doğan Özer, Milliyetçi Hareket Partisi: Kadir Meyveli, Saadet Partisi: Nuh Rıza Demirkaya
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray | 36 | 28 | 4 | 4 | 83 | 27 | 88 | +56 |
2 | Fenerbahçe | 36 | 25 | 6 | 5 | 87 | 42 | 80 | +45 |
3 | Beşiktaş | 36 | 23 | 4 | 9 | 78 | 36 | 78 | +42 |
4 | Adana Demirspor | 36 | 20 | 7 | 9 | 76 | 45 | 69 | +31 |
5 | Başakşehir FK | 36 | 18 | 10 | 8 | 54 | 37 | 62 | +17 |
6 | Trabzonspor | 36 | 17 | 13 | 6 | 64 | 54 | 57 | +10 |
7 | Fatih Karagümrük | 36 | 13 | 11 | 12 | 75 | 63 | 51 | +12 |
8 | Konyaspor | 36 | 12 | 9 | 15 | 49 | 41 | 51 | +8 |
9 | Kayserispor | 36 | 15 | 16 | 5 | 55 | 61 | 47 | -6 |
10 | Kasımpaşa | 36 | 12 | 17 | 7 | 45 | 61 | 43 | -16 |
11 | MKE Ankaragücü | 36 | 12 | 18 | 6 | 43 | 53 | 42 | -10 |
12 | İstanbulspor | 36 | 12 | 19 | 5 | 47 | 63 | 41 | -16 |
13 | Antalyaspor | 36 | 11 | 17 | 8 | 46 | 55 | 41 | -9 |
14 | Sivasspor | 36 | 11 | 17 | 8 | 46 | 54 | 41 | -8 |
15 | Alanyaspor | 36 | 11 | 17 | 8 | 54 | 70 | 41 | -16 |
16 | Giresunspor | 36 | 10 | 16 | 10 | 42 | 60 | 40 | -18 |
17 | Ümraniyespor | 36 | 7 | 20 | 9 | 47 | 64 | 30 | -17 |
18 | Gaziantep FK | 36 | 6 | 23 | 7 | 31 | 72 | 25 | -41 |
19 | Hatayspor | 36 | 6 | 25 | 5 | 19 | 83 | 23 | -64 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samsunspor | 36 | 23 | 4 | 9 | 70 | 26 | 78 | +44 |
2 | Çaykur Rizespor | 36 | 18 | 4 | 14 | 64 | 35 | 68 | +29 |
3 | Pendikspor | 36 | 19 | 7 | 10 | 65 | 36 | 67 | +29 |
4 | Bodrumspor | 36 | 18 | 10 | 8 | 55 | 34 | 62 | +21 |
5 | Sakaryaspor | 36 | 20 | 14 | 2 | 59 | 47 | 62 | +12 |
6 | Eyüpspor | 36 | 18 | 10 | 8 | 40 | 30 | 62 | +10 |
7 | Göztepe | 36 | 17 | 9 | 10 | 45 | 28 | 60 | +17 |
8 | Manisa FK | 36 | 15 | 10 | 11 | 53 | 47 | 56 | +6 |
9 | Keçiörengücü | 36 | 16 | 12 | 8 | 59 | 47 | 56 | +12 |
10 | Bandırmaspor | 36 | 15 | 11 | 10 | 55 | 58 | 55 | -3 |
11 | Boluspor | 36 | 14 | 12 | 10 | 44 | 46 | 52 | -2 |
12 | Altay | 36 | 11 | 14 | 11 | 45 | 45 | 41 | 0 |
13 | Erzurumspor FK | 36 | 11 | 16 | 9 | 43 | 48 | 39 | -5 |
14 | Tuzlaspor | 36 | 11 | 20 | 5 | 42 | 52 | 38 | -10 |
15 | Gençlerbirliği | 36 | 10 | 18 | 8 | 46 | 55 | 38 | -9 |
16 | Altınordu | 36 | 9 | 19 | 8 | 41 | 57 | 35 | -16 |
17 | Adanaspor | 36 | 6 | 23 | 7 | 32 | 76 | 25 | -44 |
18 | Denizlispor | 36 | 7 | 24 | 5 | 35 | 67 | 23 | -32 |
19 | Yeni Malatyaspor | 36 | 4 | 25 | 7 | 22 | 81 | 16 | -59 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocaelispor | 38 | 25 | 4 | 9 | 73 | 28 | 84 | +45 |
2 | Bucaspor 1928 | 38 | 24 | 5 | 9 | 63 | 22 | 81 | +41 |
3 | İskenderunspor A.Ş. | 38 | 23 | 7 | 8 | 65 | 31 | 77 | +34 |
4 | 1461 Trabzon FK | 38 | 22 | 8 | 8 | 62 | 27 | 74 | +35 |
5 | Van Spor FK | 38 | 21 | 6 | 11 | 58 | 27 | 74 | +31 |
6 | Ankara Demirspor | 38 | 20 | 7 | 11 | 65 | 32 | 71 | +33 |
7 | Karacabey Belediye Spor | 38 | 19 | 8 | 11 | 55 | 31 | 68 | +24 |
8 | Fethiyespor | 38 | 16 | 15 | 7 | 59 | 51 | 55 | +8 |
9 | Zonguldak Kömürspor | 38 | 15 | 15 | 8 | 45 | 50 | 53 | -5 |
10 | Serik Belediyespor | 38 | 14 | 13 | 11 | 54 | 43 | 50 | +11 |
11 | Kırşehir FSK | 38 | 12 | 14 | 12 | 49 | 54 | 48 | -5 |
12 | Kırklarelispor | 38 | 10 | 12 | 16 | 38 | 35 | 46 | +3 |
13 | Etimesgut Belediyespor | 38 | 11 | 15 | 12 | 43 | 51 | 45 | -8 |
14 | Kastamonuspor | 38 | 11 | 17 | 10 | 41 | 47 | 43 | -6 |
15 | Sarıyer | 38 | 10 | 16 | 12 | 46 | 57 | 42 | -11 |
16 | Uşak Spor | 38 | 8 | 21 | 9 | 37 | 64 | 33 | -27 |
17 | Balıkesirspor | 38 | 6 | 22 | 10 | 32 | 76 | 25 | -44 |
18 | Pazarspor | 38 | 4 | 23 | 11 | 29 | 79 | 23 | -50 |
19 | Adıyaman FK | 37 | 5 | 24 | 8 | 22 | 70 | 23 | -48 |
20 | Diyarbekir Spor | 37 | 2 | 26 | 9 | 18 | 79 | 15 | -61 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yeni Mersin İY | 34 | 19 | 4 | 11 | 49 | 21 | 68 | +28 |
2 | Belediye Derincespor | 34 | 18 | 4 | 12 | 51 | 24 | 66 | +27 |
3 | Belediye Kütahyaspor | 34 | 18 | 5 | 11 | 52 | 34 | 65 | +18 |
4 | 52 Orduspor FK | 34 | 19 | 8 | 7 | 54 | 34 | 64 | +20 |
5 | Nevşehir Belediyespor | 34 | 16 | 8 | 10 | 52 | 40 | 58 | +12 |
6 | Karaköprü Belediyespor | 34 | 16 | 10 | 8 | 44 | 32 | 56 | +12 |
7 | Karşıyaka | 34 | 15 | 10 | 9 | 44 | 28 | 54 | +16 |
8 | Çatalcaspor | 34 | 11 | 12 | 11 | 40 | 39 | 44 | +1 |
9 | Amasyaspor Futbol Kulübü | 34 | 11 | 12 | 11 | 33 | 36 | 44 | -3 |
10 | Elazığspor | 34 | 12 | 16 | 6 | 44 | 53 | 42 | -9 |
11 | 1922 Konyaspor | 34 | 11 | 15 | 8 | 42 | 47 | 41 | -5 |
12 | Hacettepe 1945 | 34 | 9 | 16 | 9 | 41 | 50 | 36 | -9 |
13 | Ağrı 1970 Spor | 34 | 8 | 14 | 12 | 23 | 39 | 36 | -16 |
14 | Edirnespor | 34 | 10 | 19 | 5 | 35 | 45 | 35 | -10 |
15 | 1954 Kelkit Bld.Spor | 34 | 7 | 13 | 14 | 25 | 35 | 35 | -10 |
16 | Yomraspor | 34 | 7 | 14 | 13 | 36 | 42 | 34 | -6 |
17 | Eskişehirspor | 34 | 6 | 20 | 8 | 39 | 69 | 26 | -30 |
18 | Şile Yıldızspor | 34 | 5 | 18 | 11 | 29 | 65 | 26 | -36 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
21/05/2023 | Manisa FK | 1 - 5 | Pendikspor |
21/05/2023 | Çaykur Rizespor | 0 - 0 | Altınordu |
21/05/2023 | Bodrumspor | 1 - 1 | Göztepe |
Hük. | Adanaspor | 0 - 3 | Samsunspor |
Hük. | Yeni Malatyaspor | 0 - 3 | Denizlispor |
21/05/2023 | Bandırmaspor | 1 - 1 | Gençlerbirliği |
21/05/2023 | Eyüpspor | 2 - 1 | Keçiörengücü |
21/05/2023 | Erzurumspor FK | 2 - 0 | Boluspor |
20/05/2023 | Altay | 3 - 1 | Tuzlaspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
20/05/2023 | Zonguldak Kömürspor | 3 - 1 | Pazarspor |
20/05/2023 | Kastamonuspor | 3 - 2 | Kırşehir Futbol Spor Kulübü |
Hük. | Adıyaman FK | 0 - 3 | Fethiyespor |
Hük. | Diyarbekir Spor | 0 - 3 | Bucaspor 1928 |
20/05/2023 | Van Spor FK | 8 - 0 | Balıkesirspor |
20/05/2023 | İskenderunspor A.Ş. | 5 - 1 | Uşak Spor |
20/05/2023 | Etimesgut Belediyespor | 2 - 0 | Serik Belediyespor |
20/05/2023 | 1461 Trabzon FK | 2 - 0 | Kırklarelispor |
20/05/2023 | Karacabey Belediye Spor | 2 - 0 | Sarıyer |
20/05/2023 | Ankara Demirspor | 1 - 0 | Kocaelispor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
20/05/2023 | 1922 Konyaspor | 4 - 1 | Hacettepe 1945 |
20/05/2023 | Belediye Kütahyaspor | 4 - 1 | 1954 Kelkit Bld.Spor |
20/05/2023 | Edirnespor | 6 - 2 | Şile Yıldızspor |
20/05/2023 | Belediye Derincespor | 3 - 0 | Karaköprü Belediyespor |
20/05/2023 | 52 Orduspor FK | 2 - 1 | Amasyaspor Futbol Kulübü |
20/05/2023 | Elazığspor | 0 - 4 | Karşıyaka |
20/05/2023 | Nevşehir Belediyespor | 3 - 2 | Eskişehirspor |
20/05/2023 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 5 - 1 | Yomraspor |
20/05/2023 | Çatalcaspor | 2 - 0 | Ağrı 1970 Spor |